Проект «Єдність духовної і фахової культури» започатковано у Київському міжнародному університеті цивільної авіації (нині Національний авіаційний університет) у 1996 році.  Авторами проекту є Братіца Л.І. та Братіца Л.С., представники відповідно гуманітарної та технічної професій.

Метою проекту є гармонійне виховання молоді на прикладі життя і творчості особистостей зі світовим ім’ям. Проект має культурно-просвітницьке спрямування та передбачає проведення акцій популяризації яскравих талановитих особистостей, якими багата Україна та які уособлюють гармонію духовної і фахової культури.

Ключовими факторами залучення спеціалістів в тій чи іншій сфері є усвідомлена потреба кожного з них виховувати та включати у навчальний та виробничий процес всебічно гармонійно розвинену обдаровану молодь.

Розвиваючи далі проект, Громадська спілка Фонд «Наша Либідь» спільно з Національним авіаційним університетом планують підтримувати партнерські стосунки, що вже склалися, та залучати нових людей до розвитку проекту. Такий підхід сприятиме формуванню світогляду молоді.

Керівник проекту

Леонід Степанович Братіца

Статьи

Генеральний конструктор О.К. Антонов

(7.02.1906 – 4.04.1984)

«…Добре прожите життя – довге життя…»

Леонардо да Вінчі  

Олег Костянтинович Антонов – творець сучасної авіаційної техніки, людина всебічно обдарована, публіцист, письменник, педагог, художник, поет, інтелігент, який залишив у спадок для наступних поколінь не тільки створену ним вітчизняну школу літакобудування, але й власний приклад багатогранної творчої людини.