Заявка на участь в конкурсі

Новини проекту

ОГОЛОШЕННЯ

про Всеукраїнський архітектурний конкурс

«Ревіталізація прибережної території річки Либідь»

  1. Замовником конкурсу виступає ГС «Фонд «Наша Либідь». Конкурс проводиться за підтримки Національної спілки архітекторів України і Департаменту містобудування та архітектури КМДА. Для організації та проведення конкурсу з представників вищезгаданих організацій створюється Оргкомітет.
  2. Конкурс є всеукраїнським. Реєстраційний збір для учасників не передбачений.
  3. Конкурс проводиться в два тури. Перший тур проводиться в формі відкритого конкурсу. Три кращих творчих колективи, що здобули перемогу в першому турі, допускаються до участі в другому турі та отримують оплачуване замовлення на виконання архітектурно-містобудівної концепції ревіталізації фрагменту прибережної території р. Либідь на ділянці довжиною в 2 км (від вул. Федорова до скверу біля вул. Ямська). Переможець другого туру отримує першочергове право на виконання проектно-кошторисної та містобудівної документації.
  4. Тема конкурсу:

– Опрацювання на рівні ідей пропозицій по  ревіталізації р. Либідь на всій її довжині.

– Створення концептуального рішення ревіталізації прибережної території річки Либідь на ділянці довжиною в 2 км (від вулиці Федорова до вулиці Байкової);

Сучасний стан легендарної річки Либідь

У Конкурсі беруть участь окремі фахівці, авторські колективи в галузі архітектури та ландшафтного дизайну, які на день його оголошення здобули освіту за відповідними спеціальностями, студенти профільних навчальних закладів.

  1. Фіналісти першого туру конкурсу нагороджуються почесними дипломами та призами фірм-партнерів конкурсу. 3 (три) колективи-переможці першого туру конкурсу отримують замовлення на виконання архітектурно-містобудівної концепції ревіталізації р. Либідь, яке буде оплачено. Сума оплати – 25 тис грн. За перемогу в 2 (замовному) турі конкурсу колектив-переможець крім оплати замовлення отримає приз 25 тис грн.
  2. Всі проекти, відібрані журі, друкуються на планшетах і експонуються організаторами, публікуються на сайті фестивалю та партнерів.
  3. Склад журі Всеукраїнського архітектурного

конкурсу „ Ревіталізація прибережної території річки Либідь ”

Маштабей Віктор Якович – Голова Наглядової ради ГС «Фонд «Наша Либідь»

Молодов Сергій Анатолійович – Член Наглядової ради ГС «Фонд «Наша Либідь»

Пікалов Денис Олександрович – Генеральний директор КП «Плесо»

Свистунов Олександр Вікторович  – архітектор,  директор Департаменту містобудування та архітектури КМДА

Маркман Петро Федорович – архітектор, віце-президент Національної спілки архітекторів України

Олійник Олена Павлівна – архітектор, віце-президент Національної спілки архітекторів України

Сєрьогін Юрій Іванович – архітектор, керівник ПТАМ «Ю. Сєрьогін»

Ліхно Віктор Миколайович – архітектор, головний архітектор проектного бюро АРХІТЕКТУРНА ЛІГА

Попов Олександр Вадимович – архітектор, директор проектного бюро АРХІМАТІКА

  1. Регламент конкурсу

8.1. Реєстрація учасника конкурсу відбувається на основі надісланої Організаторам заповненої заявки на електронну адресу: l.kozenko@nashalybid.org . До участі в конкурсі учасники запрошуються відповідним листом Оргкомітету.

8.2. Останній термін реєстрації– 18.00, 09 червня 2017 р.

8.3.Останній термін подачі конкурсних робіт 1 етапу – 18.00, 09 червня 2017. Подання робіт здійснюється на адресу: alex.baranowski@ukr.net, відповідальному секретарю конкурсу Барановському Олександру Мирославовичу.

8.4. Оголошення результатів та виставка 1 етапу конкурсу – 29 червня 2017

8.5. Останній термін подачі конкурсних робіт 2 етапу – 18.00, 15 вересня 2017

8.6. Оголошення результатів та виставка 2 етапу конкурсу – 2 жовтня 2017

  1. Учасники конкурсу зобов’язуються виконувати всі вимоги Програми та Умов участі у Всеукраїнському Конкурсі «Ревіталізація прибережної території річки Либідь», надають згоду на обробку персональних даних на умовах, визначених цими правилами, а також згоду на використання персональних даних Учасника Конкурсу та електронної копії роботи шляхом розміщення (публікації) у відкритому доступі у мережі Інтернет, у тому числі на конкурсній сторінці Сайту www.facebook.com, у супутніх Конкурсу рекламних матеріалах, а також, на використання роботи / електронної копії роботи в мережі Інтернет, на виставці творчих робіт, в пресі, на рекламних матеріалах і носіях без обмеження за терміном та територією використання та даю свою згоду на фото- та відео зйомку і використання даних фото- і відеоматеріалів в пресі, Інтернеті та на телебаченні, способами, що не порушують чинне законодавство.

Довідки можна отримати у координаторів конкурсу.

Координатор конкурсу від ГС «Фонд «Наша Либідь»:

Козенко Леся Василівна

Голова Спілки

tel.: +380 67 654 77 71

Координатор конкурсу від Національної спілки архітекторів України:

Барановський Олександр Мирославович

Відповідальний секретар конкурсу

tel.: +380 50 351 1764