Участь представників Фонду у Інвестиційному форумі столиці

Розміщено в Новини, Ріка Либідь 0

Представники Фонду «Наша Либідь» взяли участь у Інвестиційному форумі міста Києва, що відбувся 23 листопада у НСК «Олімпійський».

Програмою Форуму було передбачено проведення панельних дискусій щодо інвестування і розвитку Києва та презентації проектів у різних сферах. Кожна сесія панелі закінчувалася дискусійною платформою, що дала можливість усім учасникам на найвищому рівні обговорити проблеми розвитку Києва та залучення інвестицій в економіку столиці.

Участь у Форумі та спілкування з іншими його учасниками ще раз надали представникам Фонду «Наша Либідь» впевненості  у високій актуальності проблематики, якою вони займаються та важливості реалізації існуючих проектів. Це, зокрема, засвідчує розмова керівника Фонду Лесі Козенко з Головою Київської міської державної адміністрації Віталієм Кличко, який зацікавився діяльністю Фонду та його проектом відродження легендарної річки.

Членом Наглядової ради Фонду Сергієм Молодовим в рамках Форуму було проведено успішні переговори з Генеральним директором ПАТ АК «Київводоканал» Дмитром Новицьким, на яких було узгоджено основні напрями співпраці та вирішено ряд важливих питань. Також відбулося знайомство представників Фонду з Заступником голови КМДА Ганною Старостенко, яка охоче підтримує Освітній проект Фонду, що передбачає надання екологічної освіти київським школярам.

На Форумі були присутні близько 400 учасників із 45 країн світу, серед яких представники дипломатичних місій, міжнародних фінансових організацій і фондів, торгових палат, іноземного бізнесу, а також української влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *