Акція 07.12.2016

Сьогодні, 07.12, о 14:00 підрозділ “Зелена миля” та інші представники Фонду “Наша Либідь” зберуться біля русла річки Либідь на вул. Федорова 32 з метою наполягання на перекритті та ліквідації незаконної врізки в річку Либідь за цією адресою. Нагадуємо, що в ніч на 06.12 з даної каналізаційної труби було навмисно зірвано перепону і у річку знову відкрито фекальні стоки з підприємств! Напір викидів був настільки сильний, що його залишки Ви можете бачити на протилежному березі річки.
Закликаємо усіх небайдужих підтримати нас сьогодні особисто! Приходьте о 14:00 на берег Либеді за вказаною адресою! Телефон для довідок: 067 654 7771.

2 Responses

  1. Українська Страхова група разои ?? Vienna Insurance — не виконує санітарні норми дотримання порядку викидів каналізаційних відходів і чинить це на власний розсуд зливаючи фекалії і туалетний папір в саму Річку Либідь де ми разом “Зеленою Милею” намагаємося підтримувати чистоту територіальної Ділянки 11::-22 ( квадрат 15-17) бід мостом вул ,івана федорова 32а… надіємось на співпрацю інших волонтерів і екологічних спецпідрозділів

  2. дякую учасникам Громадської групи зеленої милі за прибирання на руслі ділянки закріпленою від Арабського центру (вул. Фізкультури 4) до мосту по вулиці івана федорова32 скоро мрії велисопедистів Українців і іноземнех гостей реалізуються , намір “еленої милі збудувати велотрассу -Залізничний/в. київпасажирський -до Київ Московський!! до фабрики нашогопрезидента який до сьогодні нічого корисного не запропонував особисто Київ-водоканалу.!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *