Вшанування пам’яті О. К. Антонова. Просвітницький захід для молоді

Розміщено в Новини 0

Сьогодні відзначаємо 111 років від дня народження Генерального конструктора Олега Костянтиновича Антонова, творця 52 типів планерів та 22 типів літаків.

Напередодні, в рамках проекту «Єдність духовної та фахової культури» Фонду «Наша Либідь», на території музею ДП “АНТОНОВ” було проведено урочистий виїзний урок для учнів 8-А класу спеціалізованої авіаційно-технологічної школи №203 на тему «О.К. Антонов — авіаконструктор, митець, педагог» з висвітленням його активної діяльності щодо захисту екологічної чистоти. В даному заході крім учнів взяли участь студенти Навчально-наукового Аерокосмічного інституту та Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки Національного авіаційного університету.

Директор музею Любов Євгенівна Івасенко зустріла усіх привітальним словом та познайомила з експозиціями музею. На заході також були присутні дочка О.К. Антонова, професор НАУ Анна Олегівна Антонова та Герой Радянського Союзу, заслужений льотчик-випробувач Ю.В. Курлін, які охоче ділилися з молодим поколінням спогадами про Олега Костянтиновича.

Учасники заходу дізналися багато цікавого про життя та творчість геніального авіаконструктора, відвідали його робочий кабінет, вшанували його пам’ять покладанням квітів. Образ Олега Костянтиновича буде вічно жити в нашій пам’яті і ще довго буде служити прикладом для майбутніх поколінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *