Зустріч учасників конкурсу у Будинку Архітектора

13 березня 2017 р. о 17:00 у Білій залі Будинку Архітектора у м. Києві (вул. Бориса Грінченка, 7) відбулася зустріч вже зареєстрованих та потенційних учасників, членів журі та організаторів всеукраїнського конкурсу «Ревіталізація прибережної території річки Либідь».

На захід запрошено експертів з різних областей діяльності, серед яких відомий географ-гідролог, В. І. Вишневський, архітектори П. Ф. Маркман та Ю. І. Лосицький, представники компаній Хенкель-Баутехнік Україна, Кінгспан Україна та інші.

В. Я. Маштабей, Голова Наглядової ради «Фонду Наша Либідь», розповів про ідеологічні основи конкурсу.  Були повідомлено про продовження терміну реєстрації та подачі робіт на 1 тур до 9 червня.

В. І. Вишневський зробив ілюстровану доповідь про р. Либідь, в якій підкреслив великі зміни об’єму водяного потоку під час дощів.

П. Ф. Маркман наголосив на важливості теми конкурсу та звернувся до конкурсантів з проханням про сміливість в створенні ідей.

Представник Української Ради Зеленого Будівництва Олена Бабунова зупинилась на критеріях «зелених» об’єктів в будівництві.

Експерти з будівельних фірм розповіли про можливості своєї продукції.

Представник ГС «Либідь Є» розповів про концепцію розвитку ділянки річки в р-ні КПІ та пообіцяв на наступних зустрічах докладніше розказати про свій проект.

 

 

Висновки:

–          При проектуванні треба враховувати мінливий характер потоку річки;

–          В пропозиціях по забудові слід передбачити соціально-культурні об’єкти, заклади культурного дозвілля;

–          Проектувати будівлі слід згідно з засадами сталого розвитку, в легких конструкціях, із застосуванням енергоефективних технологій.

Про час наступної зустрічі буде повідомлено додатково.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *