Фонд «Наша Либідь» підтримав всеукраїнську акцію “Зробимо Україну чистою РАЗОМ»

29 квітня в багатьох містах України одночасно, о 10:00, пройшла масштабна соціально-екологічна акція “Зробимо Україну чистою РАЗОМ”! Зародилася вона, як частина всесвітнього руху “Let’s Do It, World” , який в свою чергу об’єднує понад 10 000 000 людей з більш ніж 100 країн світу. Мета акції — виховати у громадян дбайливе ставлення до довкілля, прищепити в суспільній свідомості потребу підтримувати чистоту та піклуватися про навколишнє середовище. ГС «Фонд» Наша Либідь» також підтримала акцію та провела чергову толоку на березі річки Либідь у м. Києві.

Проблема засміченості узбережжя легендарної річки є дуже актуальною для киян та мешканців столиці. Либідь, що долає територією Києва більше 17 кілометрів, тримає на своїх берегах тони сміття. Колись закута у бетон, річка продовжує страждати від антропогенного впливу  і сьогодні.

На щастя, поруч з безвідповідальними людьми, у нашому суспільстві є багато людей свідомих, а головне таких, які прагнуть змінити життя на краще. Саме такими є молоді хлопці Віталій Назаренко та Тимофій Забуга — засновники руху «Тінь справедливості». Вже більше місяця назад вони приєдналися до колективу Фонду  «Наша Либідь» та очолили волонтерську групу. Щосуботи вони організовують толоки на узбережжі Либеді, до участі в яких запрошують усіх небайдужих мешканців міста.

Чергове прибирання відбулося і 29 квітня. Учасниками толоки було зібрано велику кількість пляшок та іншого сміття. Віталій Назаренко розповідає про захід та сподівається на нашу з вами подальшу підтримку.

Детальну інформацію про чергові толоки можна дізнатися за номером: +380 67 654 77 71.

Давайте разом відроджувати та берегти ті безцінні скарби, які нам подарувала природа!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *