Презентація місту проекту “Либідь, погляд у майбутнє”

Місце та час проведення:

Прес-центр УНІАН

Київ, вул. Хрещатик, 4,
конференц-зал (2-й поверх)

06 червня 2019 р. (четвер)
10:30
(прохання приходити раніше)

Громадськості буде представлено довгоочікуваний проект ревіталізації прибережної території річки Либідь, яку у 2015 році 10 тис. киян закликали визнати зоною екологічного лиха.

Проект є результатом плідної співпраці членів Фонду «Наша Либідь», екологів та молодих архітекторів України за підтримки Головного архітектора м. Києва, Національної спілки архітекторів України, Департаменту містобудування та архітектури КМДА, Солом’янської, Голосіївської та Шевченківської районних адміністрацій м. Києва.

Ідеться про місцину в межах вулиць Федорова та Ямської, що знаходиться майже в центрі столиці, і на сьогодні є в занедбаному стані. За цих умов територія  не становить будь-якої цінності ні в історичному, ні в культурному, ні в економічному сенсах.

Реалізація проекту відкриває можливості багатофункціонального використання цієї місцевості з максимальною вигодою для громадян та гостей міста, та є важливим кроком із відродження усієї ріки.

Модератор заходу – Андрій Куликов

(Голова правління
та ведучий Громадського радіо)

Серед запрошених: головний архітектор міста Києва О.В. Свистунов, представники громадських організацій, міської влади та районних державних адміністрацій, потенційні спонсори та ін.

Вхід безкоштовний. Обов’язкова попередня реєстрація: lesia.kozenko@ukr.net

Акредитація ЗМІ за телефоном: +380 67 654 77 71

__

Організатор: ГС «Фонд «Наша Либідь»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *