Акція 07.12.2016

Розміщено в events, The Green Mile, News, River Lybid 2

Сьогодні, 07.12, о 14:00 підрозділ “Зелена миля” та інші представники Фонду “Наша Либідь” зберуться біля русла річки Либідь на вул. Федорова 32 з метою наполягання на перекритті та ліквідації незаконної врізки в річку Либідь за цією адресою. Нагадуємо, що в ніч на 06.12 з даної каналізаційної труби було навмисно зірвано перепону і у річку знову відкрито фекальні стоки з підприємств! Напір викидів був настільки сильний, що його залишки Ви можете бачити на протилежному березі річки.
Закликаємо усіх небайдужих підтримати нас сьогодні особисто! Приходьте о 14:00 на берег Либеді за вказаною адресою! Телефон для довідок: 067 654 7771.

2 Responses

  1. Хенкс
    | Reply

    Українська Страхова група разои ?? Vienna Insurance — не виконує санітарні норми дотримання порядку викидів каналізаційних відходів і чинить це на власний розсуд зливаючи фекалії і туалетний папір в саму Річку Либідь де ми разом “Зеленою Милею” намагаємося підтримувати чистоту територіальної Ділянки 11::-22 ( квадрат 15-17) бід мостом вул ,івана федорова 32а… надіємось на співпрацю інших волонтерів і екологічних спецпідрозділів

  2. Хохол
    | Reply

    дякую учасникам Громадської групи зеленої милі за прибирання на руслі ділянки закріпленою від Арабського центру (вул. Фізкультури 4) до мосту по вулиці івана федорова32 скоро мрії велисопедистів Українців і іноземнех гостей реалізуються , намір “еленої милі збудувати велотрассу -Залізничний/в. київпасажирський -до Київ Московський!! до фабрики нашогопрезидента який до сьогодні нічого корисного не запропонував особисто Київ-водоканалу.!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *