Фонд «Наша Либідь» залучила школярів до співпраці

Розміщено в Відео, Новини, Ріка Либідь 0

Представниками Фонду проведено перший просвітницький захід на березі річки Либідь. До заходу залучилися учні декількох київських шкіл. У рамках відповідного проекту подібні заняття відбуватимуться на постійній основі.

8 листопада Фондом «Наша Либідь» проведено перший просвітницький захід для школярів. Учні 8-х класів 64-ї, 137-ї, 159-ї та 203-ї київських шкіл зібралися у актовій залі школи №64, поруч з якою протікає річка Либідь і учні якої з власного досвіду знають про стан річки  та її проблеми. Відбулося знайомство дітей між собою та з представниками Фонду.

Директор школи № 203, Мельник Андрій Анатолійович, історик за фахом, розповів школярам про величну історію річки Либідь. Далі учасники заходу вирушили на її берег на вул. Федорова — одну з небагатьох ділянок, де легендарна ріка протікає на поверхні. Тут відбулася основна частина заходу.

Учням показали проблеми річки, зокрема, її забрудненість, пояснили причини такого стану, обмінялися думками про шляхи її відродження. «Ми були враженні зацікавленістю дітей та їхнім абсолютно дорослим сприйняттям існуючих проблем» — наголосила директор Фонду Козенко Леся Василівна.

Під кураторством директора школи № 159 Бабана Сергія Михайловича, хіміка за фахом, учні провели досліди з пробами води з річки, визначивши її хімічний стан. Далі для школярів було проведено майстер-клас з квадрокоптером, який планується у подальшому використовувати для моніторингу русла та стану берегів ріки. Також з метою підтримання Міжнародного дня енергозбереження, що відзначається 11 листопада, учням було продемонстровано роботу міні-гідроеклектростанції. Про неї школярам розповів її розробник, відомий радіоінженер-винахідник, член Української академії наук — Лещенко Юрій Терентійович.

«У теплу пору року ми продовжимо проведення таких виїзних просвітницьких заходів для дітей, адже бачимо їх велике значення та користь для підростаючого покоління» — зазначив меценат та Член Наглядової ради Фонду  Молодов Сергій Анатолійович.

Учні охоче ділилися своїми враженнями з організаторами заходу та присутніми журналістами. Хтось із школярів у цей день побачив річку Либідь вперше, хтось дізнався більше про її минуле та сьогодення, а хтось вже зараз відчув прагнення зробити щось для її майбутнього.

«Якщо хоча б одна дитина після сьогоднішнього дня змінить своє бачення на краще, почне дбайливіше ставитися до навколишнього середовища, то ми недарма провели цей захід» — зазначила директор школи № 64 Юшко Оксана Володимирівна.

Проведений захід є початком освітнього проекту Фонду «Наша Либідь» і передбачає регулярні заняття з екології у шкільних навчальних закладах столиці та інших населених пунктів. Представники Фонду прагнуть допомогти  у наданні якісної екологічної освіти майбутньому поколінню, відповідальному за подальше збереження природного середовища нашої країни.

Подія була висвітлена у новинах на телеканалах «1+1» та «5 канал».

Сюжет 5 каналу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *