Як порятунок річки Либідь може стати прикладом для інших міст України?

Завершився перший тур всеукраїнського архітектурного конкурсу «Ревіталізація прибережної території річки Либідь»

У студії про підсумки архітектурного конкурсу розповідають Віктор Маштабей, голова наглядової ради фонду «Наша Либідь», і Сергій Молодов, член наглядової ради.

«Ми витратили безліч часу, щоб домовитися, які проекти ми будемо відбирати, але відібрали. Було оголошено, що відбиратимемо три проекти, але відібрали чотири. Якість виявилась трохи кращою, ніж ми сподівались», — говорить Віктор Маштабей.

Автори цих чотирьох робіт і візьмуть участь у другому турі конкурсу, що передбачатиме детальне проектування ревіталізації прибережної території річки Либідь. Ближче до осені підбиватимуть підсумки конкурсу загалом, зазначив він.

«Поки завдання наступне: чи можемо ми подолати один дуже серйозний український недолік: невміння співпрацювати. Зараз чотири колективи потрібно звести до якось одного спільного знаменника. Ми побачили, що здорові ідеї є, тому потрібно якимось чином їх поєднати. Якщо вдасться, до осені маємо отримати те, за що би ми билися у 2018 році», — говорить голова наглядової ради фонду «Наша Либідь».

Повну версію розмови про підсумки першого туру всеукраїнського архітектурного конкурсу «Ревіталізація прибережної території річки Либідь» слухайте в доданому звуковому файлі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *