Ukrainian Urban Awards

01.06, в рамках проведення Ukrainian Urban Awards Фонд «Наша Либідь» представить проект відродження легендарної столичної річки «Либідь, погляд у майбутнє».
О 14:30 в КВЦ «Парковий» відбудеться презентація проекту ревіталізації частини прибережної території річки в межах вулиці Федорова та Ямської, розробленого командою молодих талановитих українських архітекторів.
Нагадаємо, що у 2017 році Фонд «Наша Либідь» оголосив Всеукраїнський архітектурний конкурс «Ревіталізація прибережної території річки Либідь», перший тур якого дав можливість організаторам відібрати креативних, талановитих та ініціативних спеціалістів для створення потужного проекту відродження легендарної річки. Команда переможців в складі Юлії Карась, Едуарда Карась та Олександра Кривенко презентуватимуть напрацювання другого туру конкурсу.
Презентація відбудеться о 14:30 на стенді виставки Архітектура Змін, що знаходиться в залі №1 праворуч від глядацького залу біля кімнати журі. Всі, хто бажають бути присутніми, зв’яжіться з організаторами події за номером +380 67 654 77 71 та отримайте Ваш вхідний квиток на Ukrainian Urban Awards.
Наперед дякуємо за вашу увагу та підтримку у боротьбі за відродження важливої водної артерії міста!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *