Відкриття спортивного майданчику у сквері по вулиці Сиваській у Дніпровському районі м. Києва та презентація благоустрою парку

Розміщено в Анонси подій 0

Прес-реліз

Захід:

Відкриття спортивного майданчику

у сквері по вулиці Сиваській

у Дніпровському районі м. Києва

та презентація благоустрою парку

Місце та час проведення:

Київ, вул. Алма-Атинська, 2/1

18 жовтня 2021 р. (понеділок): 15:00-17:00

Благоустрій парків та оснащення їх доступними спортивними майданчиками — завжди приємні та важливі події для киян та гостей столиці. Саме на таку цікаву екологічно-спортивну подію радо запрошують організатори дорослих та дітей різного віку у Дніпровському районі міста Києва.

18 жовтня з 15:00 до 16:00 відбудеться офіційне відкриття нового спортивного майданчику у сквері по вулиці Сиваській. На гостей чекає вступне слово організаторів та цікава програма з участю атлетів спортивного клубу по Workout «SLS CLUB». В рамках свого виступу атлети проведуть на майданчику майстер-клас для усіх присутніх. Особлива увага приділятиметься дитячому тренуванню.

Далі з 16:00 на юних глядачів чекатиме продовження спортивного заходу — показові тренування по боксу та художній гімнастиці від місцевих колективів: Клубу Боксу та Кікбоксінгу «Round1» та Спортивного клуб «Олімп». Для наймолодших діток віком від 0 до 7 років працюватиме Дитячий розважальний комплекс “ЛьоВіта”, який на базі дитячої кімнати готує для діток розважальну програму з кульками, бабл-машиною та іншими цікавими сюрпризами. Буде надзвичайно цікаво, пізнавально та весело!

 

Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм.

Участь безкоштовна.

 

Акредитація ЗМІ за телефоном:

+380 67 654 77 71

__

Спонсор: ПРАТ “КИЇВСЬКА ФАБРИКА ТЕХНІЧНИХ ПАПЕРІВ”

За підтримки: КП по УЗН Дніпровського району м. Києва, Депутата Київради Міщенко Олександра Григоровича, Спортивного клубу по Workout «SLS CLUB», Клубу Боксу та Кікбоксінгу «Round1», Спортивного клубу «Олімп», Дитячого розважального комплексу “ЛьоВіта”, Громадської спілки «Фонд «Наша Либідь»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *