(Українська) Зустріч учасників конкурсу у Будинку Архітектора

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

13 березня 2017 р. о 17:00 у Білій залі Будинку Архітектора у м. Києві (вул. Бориса Грінченка, 7) відбулася зустріч вже зареєстрованих та потенційних учасників, членів журі та організаторів всеукраїнського конкурсу «Ревіталізація прибережної території річки Либідь».

На захід запрошено експертів з різних областей діяльності, серед яких відомий географ-гідролог, В. І. Вишневський, архітектори П. Ф. Маркман та Ю. І. Лосицький, представники компаній Хенкель-Баутехнік Україна, Кінгспан Україна та інші.

В. Я. Маштабей, Голова Наглядової ради «Фонду Наша Либідь», розповів про ідеологічні основи конкурсу.  Були повідомлено про продовження терміну реєстрації та подачі робіт на 1 тур до 9 червня.

В. І. Вишневський зробив ілюстровану доповідь про р. Либідь, в якій підкреслив великі зміни об’єму водяного потоку під час дощів.

П. Ф. Маркман наголосив на важливості теми конкурсу та звернувся до конкурсантів з проханням про сміливість в створенні ідей.

Представник Української Ради Зеленого Будівництва Олена Бабунова зупинилась на критеріях «зелених» об’єктів в будівництві.

Експерти з будівельних фірм розповіли про можливості своєї продукції.

Представник ГС «Либідь Є» розповів про концепцію розвитку ділянки річки в р-ні КПІ та пообіцяв на наступних зустрічах докладніше розказати про свій проект.

 

 

Висновки:

–          При проектуванні треба враховувати мінливий характер потоку річки;

–          В пропозиціях по забудові слід передбачити соціально-культурні об’єкти, заклади культурного дозвілля;

–          Проектувати будівлі слід згідно з засадами сталого розвитку, в легких конструкціях, із застосуванням енергоефективних технологій.

Про час наступної зустрічі буде повідомлено додатково.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *